Letnie must have, czyli Kevin Murphy Untangled

Kevin Murphy Untangled znajduje się w grupie kosmetyków do włosów, które powinny znaleźć się w absolutnie każdej damskiej kosmetyczce. Bogactwo naturalnych wyciągów i skuteczne działanie sprawiają, że produkt cieszy się ogromną popularnością na całym świecie.

Zastosowania kosmetyku

Kevin Murphy Untangled ma formę wygodnego sprayu umieszczonego w plastikowej butelce. Jego unikalna formuła sprawia, że działa jednocześnie jako najwyższej jakości, naturalna odżywka oraz środek do stylizacji włosów.

Zawartość naturalnych, owocowych wyciągów pomaga również zapewnić maksymalną ochronę dla włosów przed letnim słońcem. Kiedy w miesiącach wakacyjnych jego promienie uderzają z dużą siłą w skórę oraz włosy, należy się odpowiednio zabezpieczyć. Na skórę stosuje się kremy z filtrem, natomiast w przypadku włosów świetnie sprawdzi się właśnie ta mgiełka od Kevina Murphy.

Jak działa mgiełka Untangled?

Kosmetyk pomaga skutecznie chronić przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych między innymi dzięki wyciągom z owoców. Wszystkie rośliny dobrano tak, aby pomagały w naturalny sposób zatrzymać wodę we wnętrzu włosa – tym samym chroniąc go przed nadmiernym wysuszeniem.

Dodatkowo, mgiełka pomaga w stylizacji włosów i zapewnia najlepsze efekty w tym zakresie. Wystarczy na wilgotne po umyciu włosy spryskać odpowiednią ilość kosmetyku i przystąpić do stylizacji lub… pozostawić do wyschnięcia. Mgiełka wspomaga również rozczesywanie.