Jak wybrać samoopalacze?

Jeśli chce się uzyskać efekt zdrowej oraz opalonej skóry można zdecydować się na skorzystanie z samoopalaczy. Pozwalają one uzyskać efekty, które normalnie można uzyskać poprzez eksponowanie ciała na słońcu.

Jakie są zalety samoopalaczy?


Do korzyści stosowania samoopalaczy body tones dark
https://sklep.bellita.waw.pl/pl/p/BODY-TONES-Samoopalajaca-pianka-do-ciala-Dark-30-ml/1374 można zaliczyć:

  • brak ryzyka poparzeń,
  • brak utraty elastyczności skóry,
  • brak ryzyko wystąpienia raka skóry.
    W ten sposób samoopalacze są znacznie lepszym rozwiązaniem w stosunku do opalania się na słońcu. Działanie tych produktów kosmetycznych opiera się na działaniu składników aktywnych w postaci DHA, które są w stanie przyciemnić skór bez prowadzenia do powstawania melaniny.

Efekt samoopalacza


W odróżnieniu od efektu opalania się w solarium czy na słońcu zastosowania samoopalaczy pozwala uzyskać efekt tymczasowy. Skóra przyciemniona będzie się złuszczała, co oczywiście będzie prowadziło do utraty efektu opalenizny. Oczywiście samoopalacz body tones dark musi być odpowiednio stosowany, co ma duże znaczenie w kontekście uniknięcia pojawienia się nienaturalnego efektu. Warto również decydować się na takie kosmetyki, które są w stanie oferować uzyskanie znacznie lepiej prezentujących się efektów naturalnie wyglądającej się opalenizny.