Kosmetyki do włosów

Obecnie dostępnych jest mnóstwo różnych kosmetyków do włosów. Na rynku dostępne są maski, oleje, płukanki, woski, wcierki i wiele innych. Które kosmetyki do włosów są absolutną podstawą pielęgnacji?
https://sklep.bellita.waw.pl/kosmetyki-do-pielegnacji-wlosow

Szampony do włosów

Właściwy szampon do włosów oczyści je i pozwoli cieszyć się uczuciem świeżości. Pomoże także w pielęgnacji, odżywi, nada objętości lub wygładzi. Dobry szampon potrafi zdziałać cuda. Musi być jednak dobrze dobrany do typu skóry głowy. Do włosów suchych i zniszczonych sprawdzi się produkt z dużą ilością substancji intensywnie nawilżający i naturalnych olejków. Z kolei szampon do włosów przetłuszczających powinien zamiast nich posiadać odpowiednie zioła, które działają ściągająco, hamują łojotok i regulują pracę gruczołów. Wybór szamponu dostosowanego do rodzaju włosów i skóry głowy to absolutna podstawa. Jest on najważniejszym kosmetykiem i przygotowuje włosy do dalszej pielęgnacji.

Maski i odżywki do włosów

Maski, odżywki i olejki pomagają rozczesać włosy, zwiększyć ich elastyczność , a przede wszystkim wzmocnić i uodpornić na uszkodzenia. Nasze włosy potrzebują substancji odżywczych, takich jak naturalne oleje roślinne czy kondycjonery, które wbudowują się w zniszczone miejsca, regenerują włosy i tworzą warstwę ochronną. Maski i odżywki z pewnością pomogą nam utrzymać włosy w świetnej kondycji.