Szampon Kevin Murphy Angel Wash – ratunek dla zniszczonych włosów

Nawilżający szampon kevin murphy angel wash zalecany do włosów cienkich i farbowanych, regenerujący delikatne włosy i nadający oszałamiającą objętość. W jego skład wchodzą proteiny mleka, dzięki którym wzmacnia się każdy uszkodzony kosmyk w skutek farbowania, rozjaśniania czy zażywania lekarstw.

Idealny do każdego rodzaju włosów!

Szampon kevin murphy angel wash efektywnie chroni farbowane włosy i przedłuża czas trwałości koloru. Dodatkowo poprawia budowę włosów, są połyskujące i dogłębnie odżywione. Szampon jest koloru różowo – perłowego oraz lśniący, ale jednocześnie zarazem jedwabisty. Jego wydajność to zasługa gęstości, co skutkuje jego przyjemnym użytkowaniem. Jego atutami jest to, że chroni kolor włosów farbowanych, zmniejsza łamliwość włosów, delikatnie oczyszcza, ułatwia rozczesywanie, dogłębnie regeneruje i wzmacnia włosy od środka, nadaje włosom objętości, nadaje połysk oraz poprawia strukturę włosa.

Bogactwo darów natury zamknięte w jednym opakowaniu!

Jako główne składniki można wyróżnić: olejek ze skórki grejpfrutowej redukujący stres i doskonale oczyszczający przetłuszczającą się skórę głowy, detergenty bez siarczanów delikatnie myjące i zapobiegające wypłukiwaniu koloru, hydrolizowane białko owsa nadające objętość, pestki słonecznika chroniące przed wolnymi rodnikami i regenerujące uszkodzenia spowodowane utlenianiem, lawenda ułatwiające wzrost, zielona herbata wzmacniająca włosy, pszenica nadająca połysku i odżywienia, mandarynka wygładzająca łuski włosów, olejek z kwiatu pelargonii, a na koniec wyciąg z dzikiej róży kojący skórę głowy.